poniedziałek, 22 sierpnia 2011

10 aplikacji, które warto znać


Zawsze wchodząc na strony o najlepszych aplikacjach widzi się to co już się zna, więc postanowiłem zrobić listę aplikacji ktore warto znać :) Nie będę dawać sceenów z aplikacji, bo można zobaczyć na Android Markecie. Szkoda marnować internet na powielanie tych samych informacji.

DroID3Tagger - darmowy - Najlepszy tagger jaki miałem na wszystkich urządzeniach do tej pory. Sam rozpoznaje utwór (coś jak SoundHound/Shazam) zmienia tagi i nazwę. Minusem jest to że ten proces trochę trwa, nawet na telefonie z 1GHz procesorem.


Headset Bluetooth Controller - 7,82zł - trial  - brakuje Ci w zestawie słuchawkowym przycisków do podgłaśniania i ściszania muzyki? Ściągnij Headset Buetooth Controller. Możemy ustawić akcje jakie wykona telefon po 2-krotnym lub 3-krotnym kliknięciu, np ściszanie

SMS Backup + - darmowy  - dla osób często zmieniających system na telefonie albo tych którzy boją się utraty SMSów, synchronizacja całej skrzynki z gmailem. Na naszym koncie Gmail tworzony jest folder i do niego zostają wgrane SMSy, możemy ustawić automatyczne synchronizacje, np co 24h albo po każdym SMSie.

Days Left - darmowy - mały fajny widget odliczający dni do jakiegoś wydarzenia. Przydatna rzecz.

Gdzie jest moja paczka!? - darmowy - świetny program do monitorowania naszych paczek, spora liczba obsługiwanych usługodawców.
  • DHL
  • DPD
  • GLS
  • InPost
  • Poczta Polska
  • Pocztex
  • Siódemka
  • TNT
  • UPS
Możemy monitorować paczkę i jeśli zmieni ona swój status dostaniemy powiadomienie na pasku notyfikacji :) Jeśli posiadamy kod kreskowy możemy go zeskanować aby nie bawić się w przepisywanie długich ciągów cyfr. Bardzo pomyślany program. (wymaga Barcode Scanner)

SD-Booster  - darmowy - przyspiesza kartę SD po przez zwiększenie cache'u 

Battery Calibration - darmowy - teoretycznie dzięki kalibracji baterii, po przez usunięcie pliku o stanie naładowania powinien wydłużyć się czas działania, nie zaszkodzi użyć. Plik ten jest z powrotem tworzony przez system nie ma się co obawiać :)

WolframAlpha - 5,71zł - bardzo rozbudowany kalkulator działający przez internet, rozwiązuje równania, rysuje wykresy i inne! Niektórym się przyda. Można wypróbować za darmo przeglądarkową wersję WolframAlpha.

TeamViewer - darmowy - pozwala nam na obsługę naszego komputera (ale nie tylko)  przy użyciu telefonu. Bardzo wygodny w użyciu. Musimy dodatkowo zainstalować oprogramowanie na naszym komputerze ze strony TeamViewer.

BlueNMEA - darmowy - na koniec program ktory umożliwia przekazywanie naszej pozycji GPS do komputerowej wesji Google Earth. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj. 


Właśnie zostałeś oszukany aplikacji jest 9, a ja napisałem 10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz